Tarasy z drewna i kamienia

Taras to doskonałe miejsce relaksu i przedłużenie strefy dziennej domu, które pozwala nam na korzystanie ze słonecznych dni i kojącej zieleni otaczającego ogrodu. Zadaszony, wolnostojący, wykonany z drewna lub kamienia – w naszej ofercie znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Tarasy tworzymy od podstaw lub na istniejących już podbudowach. Dokonujemy precyzyjnych pomiarów, przygotowujemy projekt, podpowiadamy najkorzystniejszy system montażu, doradzamy w zakresie doboru materiałów i aranżacji. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tarasy drewniane jak i kamienne, a także wykonane z połączenia tych dwóch surowców.

Taras z drewna

Drewniany taras to uniwersalne i ponadczasowe rozwiązanie – doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych budynków jak i rustykalnych klimatów. Drewno na tarasie będzie dobrym wyborem dla tych, którzy cenią nie tylko efektowny wygląd, ale także komfortowe użytkowanie – w trakcie upałów drewno nie nagrzewa się tak szybko jak kamień, a jednocześnie w chłodniejsze dni nadal przyjemnie postawić na nim bosą stopę. Nie bez znaczenia pozostaje również szybkość montażu i koszty wykonania – jeśli chcesz poznać szczegóły, wycenić projekt lub zarezerwować termin, skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajdziesz tarasy z krajowego i egzotycznego drewna.

Taras z kamienia naturalnego

Kamienny taras to inwestycja na lata i gwarancja odporności – na zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie i zabrudzenia związane z codziennym użytkowaniem oraz zmieniające się trendy. Szlachetny i elegancki wygląd kamienia sprawdzi się w nowoczesnych bryłach, ale także w nawiązujących do klasyki aranżacjach. W naszych realizacjach wykorzystujemy mrozoodporne, nienasiąkliwe i antypoślizgowe materiały w szerokiej gamie kolorystycznej. Precyzyjnie przygotowane podłoże oraz fachowy montaż sprawiają, że wykonane przez nas tarasy kamienne przetrwają długie lata.

Jeśli szukasz profesjonalnej i niezawodnej firmy do wykonania tarasu, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Kompleksowo zrealizujemy Twoją inwestycję – od wykonania projektu tarasu, poprzez dobór odpowiadającego Twoim potrzebom surowca, aż po fachowy i terminowy montaż.

Piotr Króliczek - właściciel

696 343 688

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty