Drzwi

Nasza firma poza stolarką meblową zajmuje się również wykonawstwem drzwi drewnianych na wymiar. Dzięki dużemu doświadczeniu i własnemu zapleczu projektowemu, mamy możliwość dostosowania się do potrzeb naszych Klientów, wspólnie ustalając wszelkie szczegóły. Każdy styl drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych, możesz zatem dowolnie modyfikować według indywidualnych preferencji estetycznych oraz wymagań technicznych – uwzględniając wszystkie rodzaje drewna dostępne na rynku europejskim. Pamiętaj, że na specjalne życzenie Klienta możemy rozszerzyć standardowe wyposażenie drzwi zewnętrznych o rozwiązania, które wpłyną pozytywnie na ich wygląd, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

Na co warto zwrócić uwagę
podczas projektowania
drzwi idealnych?

Ościeżnice

Ościeżnice regulowane to pewien uniwersalny standard, jednak w niektórych przypadkach, warto rozważyć opcję przylgi. Drzwi z przylgą stanowią lepszą izolację termiczną i akustyczną.

Zawiasy

Te chowane, są bardziej minimalistyczne i nowoczesne, a widoczne sprawdzą się świetnie w drzwiach stylizowanych.

Zamki

Obecnie stosuje się głównie nowoczesne zamki magnetyczne, ale tworząc drzwi na zamówienie, zawsze możemy zastosować zamykanie na klasyczny kluczyk lub zasuwkę typu WC.

Klamki

Obecnie stosuje się głównie nowoczesne zamki magnetyczne, ale tworząc drzwi na zamówienie, zawsze możemy zastosować zamykanie na klasyczny kluczyk lub zasuwkę typu WC.

Styl

Styl drzwi wewnętrznych będzie uzależniony głównie od wystroju wnętrza oraz jego funkcjonalności. Zatem drzwi francuskie świetnie sprawdzą się w salonie, a te przesuwne typu „barn door” w rustykalnej sypialni. Drzwi zewnętrzne natomiast, powinny harmonijnie komponować się z elewacją lub przeciwnie – wyróżniać się na jej tle dodając całości charakteru. 

Wymiary i konstrukcja

Kluczowym kryterium przy zamówieniu drzwi na wymiar jest rozmiar wnęki drzwiowej w ścianie. Dlatego warto zastanowić się nad ich konstrukcją jeszcze na etapie budowy lub remontu, a wybór opcji jest naprawdę szeroki: drzwi klasyczne jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe lub łamane, obejmujące znacznie większy otwór w ścianie, a także drzwi przesuwne czy też zlicowane ze ścianą, wymagające zastosowania konkretnych rozwiązań konstrukcyjnych.

Materiał

Drzwi drewniane mogą być wykonane w wielu gatunkach drewna, które różnią się nie tylko kolorystyką, ale także usłojeniem. W nowoczesnych wnętrzach dobrze prezentują się także drzwi z wstawkami ze szkła, które mogą być barwione w masie, z kolorowymi foliami, matowione czy też mleczne.

Zamawiając drzwi w naszej firmie, inwestujesz w produkt polskiej produkcji, wykonany z materiałów najwyższej jakości, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Cena drzwi na wymiar uzależniona jest od ich rozmiaru, rodzaju drewna oraz liczby elementów wyposażenia